Pinetop: 813 vs Elks Lodge: 677
Home pool measured in Meters
csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 PT 2:57.08, B 8-U 100, G 9-10 200 Elks 4:03.27, B 9-10 200 PT 3:30.22, G 11-12 200 PT 3:05.79, B 11-12 200 PT 3:24.75, G 13-14 200 PT 2:48.00, B 13-14 200 Elks 2:42.38, G 15-18 200 PT 2:12.88, B 15-18 200 PT 1:59.83


Backstroke:

G 6-U 25 Ella Kirby Elks 40.00, B 6-U 25 Benjamin Brewer PT 46.13, G 8-U 25 Auburn Whitehurst Elks 27.75, B 8-U 25 Alvin Garner PT 32.10, G 9-10 50 Morgan Osborne PT 54.18, B 9-10 50 Bo Nunn PT 41.31, G 11-12 50 Rebecaa Transou Elks 57.13, B 11-12 50 Luke Damore PT G 13-14 50 Alexa Bird Elks 42.38, B 13-14 50 Peyton Splawski Elks 29.75, G 15-18 50 Gracie Hunt Elks 32.72, B 15-18 50 Brady Dole Elks 28.03


Freestyle:

G 6-U 25 Ella Kirby Elks 33.32, B 6-U 25 Porter Mason PT 36.84, G 8-U 25 Charley Grimsley Elks 20.69, B 8-U 25 Garrison Stearns PT 27.94, G 9-10 100 Rory O'Neill Elks 1:42.72, B 9-10 100 Will Damore PT 1:36.64, G 11-12 100 Esme O'Neill Elks 1:10.41, B 11-12 100 Henry Cooper PT 1:09.35, G 13-14 100 Tinsley Grove Elks 1:15.34, B 13-14 100 Peyton Splawski Elks 101.34, G 15-18 100 Ellie Hunt PT 1:04.12, B 15-18 100 Louis Sianis PT 1:00.75


Breaststroke:

G 8-U 25 Riley Bledsoe Elks 32.39, B 8-U 25 Kaden Davis PT 37.44, G 9-10 50 Sophie Grace Jenkins Elks 1:02.25, B 9-10 50 Bo Nunn PT 48.78, G 11-12 50 Layla Seiz Elks 53.97, B 11-12 50 Jude Kyser PT 56.44, G 13-14 50 Tinsley Grove Elks 43.50, B 13-14 50 Peyton Splawski Elks 34.66, G 15-18 50 Hadley Osborne PT 39.06, B 15-18 50 Julian Maycock PT 32.85


Butterfly:

G 8-U 25 Charley Grimsley Elks 24.15, B 8-U 25 Kaden Davis PT 35.15, G 9-10 50 Sarah Whitman PT 49.59, B 9-10 50 Thomas Hankins Elks 53.41, G 11-12 50 Sophia Dubon PT 43.66, B 11-12 50 Henry Cooper PT 35.68, G 13-14 50 Maddox Walkingstick Elks 40.35, B 13-14 50 Jason Kemp PT 43.84, G 15-18 50 Hadley Osborne PT 32.38, B 15-18 50 Julian Maycock PT 27.65


Freestyle:

G 8-U 50 Charley Grimsley Elks 45.09, B 8-U 50 Kaden Davis PT 1:00.28, G 9-10 50 Rory O'Neill Elks 47.84, B 9-10 50 Will Damore PT 43.61, G 11-12 50 Esme O'Neill Elks 32.75, B 11-12 50 Jude Kyser PT 37.99, G 13-14 50 Riley Singer PT 34.34, B 13-14 50 Nicholas Kashubara PT 35.87, G 15-18 50 Ellie Hunt PT 28.37, B 15-18 50 Austin Ballard PT 26.97


Ind.Medley:

G 9-10 100 Sarah Whitman PT 1:57.84, B 9-10 100 Bo Nunn PT 1:34.75, G 11-12 100 Esme O'Neill Elks 1:24.94, B 11-12 100 Henry Cooper PT 1:23.21, G 13-14 100 Tinsley Grove Elks 1:27.34, B 13-14 100 Christopher Hall Elks 1:28.81, G 15-18 100 Hadley Osborne PT 1:13.82, B 15-18 100 Julian Maycock PT 1:06.12


Free Relay:

G 8-U 100 Elks 1:40.84, B 8-U 100 PT 2:04.91, G 9-10 200 Elks 3:21.98, B 9-10 200 PT 2:47.41, G 11-12 200 Elks 2:41.44, B 11-12 200 PT 2:47.37, G 13-14 200 PT 2:29.72, B 13-14 200 Elks 2:22.80, G 15-18 200 PT 1:58.66, B 15-18 200 PT 1:48.44


3-Event Winners:

Charley Grimsley Elks, Kaden Davis PT, Esme O'Neill Elks, Bo Nunn PT, Henry Cooper PT, Julian Maycock PT, Peyton Splawski Elks, Tinsley Grove Elks, Hadley Osborne PT