StarMount: 739 vs Greensboro Country Club: 590
Home pool measured in Meters
csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 GCC 2:09.00, B 8-U 100 ST 2:05.00, G 9-10 200 ST 3:02.63, B 9-10 200 ST 3:21.89, G 11-12 200 ST 2:52.00, B 11-12 200 ST 2:47.90, G 13-14 200 GCC 2:41.60, G 15-18 200 ST 2:30.44


Backstroke:

G 6-U 25 Millie Hall ST 34.90, B 6-U 25 Charlie Ambruster GCC 42.60, G 8-U 25 Jenna Ramsey GCC 26.34, B 8-U 25 Landry Newkirk GCC 26.22, G 9-10 50 Evelyn Braden ST 38.66, B 9-10 50 Owen Lehman ST 53.34, G 11-12 50 Sidney Sydell ST 44.40, B 11-12 50 Jonathon Adams ST 46.21, G 13-14 50 Alexandra Woods GCC 37.17, B 13-14 50 Jackson Gillispie ST 43.87, G 15-18 50 Georgie King ST 36.75, B 15-18 50 Kieran Mohorn GCC 31.89


Freestyle:

G 6-U 25 Millie Hall ST 30.10, B 6-U 25 Charlie Ambruster GCC 30.61, G 8-U 25 Madeline Braden ST 20.64, B 8-U 25 Camden Starcevich GCC 19.88, G 9-10 100 Evelyn Braden ST 1:16.49, B 9-10 100 John Woods GCC 1:30.22, G 11-12 100 Sydeny Sydell ST 1:26.10, B 11-12 100 Scott Ramsey GCC 1:17.87, G 13-14 100 Lexi Coker GCC 1:11.94, G 15-18 100 Caroline McNairy ST 1:04.72, B 15-18 100 Jack Reilly GCC 58.89


Breaststroke:

G 8-U 25 Madeline Braden ST 30.68, B 8-U 25 Henry Disney ST 33.88, G 9-10 50 Lilly James Kesler ST 51.19, B 9-10 50 John Woods GCC 55.53, G 11-12 50 Poppy Manning ST 41.62, B 11-12 50 Fitz Worth GCC 45.91, G 13-14 50 Lexi Coker GCC 40.63, B 13-14 50 Jackson Gillispie ST 50.22, G 15-18 50 Sienna Coker GCC 38.76, B 15-18 50 Jack Reilly GCC 33.08


Butterfly:

G 8-U 25 Emery Lehman ST 31.71, B 8-U 25 Nathan Tuma ST 29.63, G 9-10 50 Evelyn Braden ST 44.94, B 9-10 50 Weston Condrasky ST 50.21, G 11-12 50 Poppy Manning ST 38.34, B 11-12 50 Fitz Worth ST 39.32, G 13-14 50 Lexi Coker ST 39.71, G 15-18 50 Caroline McNairy ST 32.37, B 15-18 50 Jack Reilly GCC 29.09


Freestyle:

G 8-U 50 Madeline Braden ST 51.40, B 8-U 50 Andrew Armbruster GCC 53.25, G 9-10 50 Annie Donovan GCC 39.84, B 9-10 50 John Woods GCC 41.40, G 11-12 50 Liza Payonk GCC 38.60, B 11-12 50 Scott Ramsey GCC 32.68, G 13-14 50 Alexandra Woods GCC 31.91, B 13-14 50 Jackson Gillispie ST 36.34, G 15-18 50 Sienna Coker GCC 31.53, B 15-18 50 Andrew Dahlstedtd ST 29.66


Ind.Medley:

G 9-10 100 Lilly James Kesler ST 1:40.72, B 9-10 100 Weston Condrasky ST 1:44.16, G 11-12 100 Poppy Manning ST 1:25.62, B 11-12 100 Fitz Worth GCC 1:28.97, G 13-14 100 Alexandra Woods GCC 1:26.07, G 15-18 100 Caroline McNairy ST 1:14.40, B 15-18 100 Kieran Mohorn GCC 1:13.97


Free Relay:

G 6-U 100 ST 2:28.53, B 6-U 100 GCC 2:33.40, G 8-U 100 ST 1:53.47, B 8-U 100 ST 1:39.22, G 9-10 200 ST 2:35.50, B 9-10 200 GCC 3:08.91, G 11-12 200 ST 2:44.94, B 11-12 200 GCC 2:23.16, G 13-14 200 GCC 2:17.39, B 13-14 200 ST 2:57.40, G 15-18 200 ST 2:12.22, B 15-18 200 GCC 2:14.72


3-Event Winners:

Caroline McNairy ST, Poppy Manning ST, Evelyn Braden ST, Alexandra Woods GCC, Madeline Braden ST, Lexi Coker GCC, Fitz Worth GCC, Jackson Gillispie ST, Jack Reilly GCC, John Woods GCC