Ridgewood: 798 vs Starmount 647
Home pool measured in Meters
csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 Starmount 1:58.63,B 8-U 100 Starmount 2:13.08,G 9-10 200 Starmount 2:58.34,B 9-10 200 Starmount 4:22.19,G 11-12 200 Starmount 2:56.53,B 11-12 200 Ridgewood 2:47.12,G 13-14 200 Ridgewood 2:37.16,B 13-14 200 Ridgewood 2:22.16,G 15-18 200 Starmount 2:32.12,B 15-18 200 Ridgewood 2:03.93


Backstroke:

G 6-U 25 Caroline Condrasky ST 33.15,B 6-U 25 Jacob Gnaster ST 43.16,G 8-U 25 Madeline Braden ST 24.81,B 8-U 25 Beau Miller RW 30.89,G 9-10 50 Evelyn Braden ST 39.62,B 9-10 50 Weston Condrasky ST 48.12,G 11-12 50 Lillian Wright RW 37.60,B 11-12 50 Charles Disney ST 42.37,G 13-14 50 Abigail Schilling RW 35.31,B 13-14 50 Timothy Gaylord RW 31.25,G 15-18 50 Caroline McNairy ST 34.16,B 15-18 50 Ethan Pollina RW 29.41


Freestyle:

G 6-U 25 Millie Hall ST 31.69,B 6-U 25 Jacob Gnaster ST 36.72,G 8-U 25 Annsley Jones RW 22.61,B 8-U 25 Nathan Tuma ST 19.90,G 9-10 100 Lilly James Kesler ST 1:30.91,B 9-10 100 Alexander Preston RW 1:32.19,G 11-12 100 Brileigh Donahue RW 1:34.74,B 11-12 100 William Preston RW 1:16.47,G 13-14 100 Lilly Messer RW 1:22.22,B 13-14 100 Christopher Schilling RW 57.21,G 15-18 100 Rori Rountree RW 1:04.69, B 15-18 100 Chris Glebus RW 56.82


Breaststroke:

G 8-U 25 Madline Braden ST 30.25,B 8-U 25 Caden Donahue RW 32.34,G 9-10 50 Lilly James Kesler ST 52.47,B 9-10 50 William Adams ST 57.40,G 11-12 50 Poppy Manning ST 41.50,B 11-12 50 William Preston RW 47.97,G 13-14 50 Mary Gaylord RW 43.65,B 13-14 50 Christopher Schilling RW 35.19,G 15-18 50 Rori Rountree RW 37.81,B 15-18 50 Ethan Pollina RW 32.46


Butterfly:

G 8-U 25 Charlotte Gill ST 26.28,B 8-U 25 Caden Donahue RW 31.35,G 9-10 50 Evelyn Braden ST 42.72,B 9-10 50 Weston Condrasky ST 45.37,G 11-12 50 Brileigh Donahue RW 46.16,B 11-12 50 Jonathan Adams ST 39.53,G 13-14 50 Mary Gaylord RW 37.38,B 13-14 50 Christopher Schilling RW 28.25,G 15-18 50 Caroline McNairy ST 33.02,B 15-18 50 Chris Glebus RW 28.13


Freestyle:

G 8-U 50 Annsley Jones RW 55.47,B 8-U 50 Nathan Tuma ST 51.12,G 9-10 50 Mia Kilby ST 40.37,B 9-10 50 Jack Jenkins RW 36.09,G 11-12 50 Lillian Wright RW 32.62,B 11-12 50 Jonathan Adams ST 36.16,G 13-14 50 Abigail Schilling RW 31.25,B 13-14 50 Myles Kraska ST 30.69,G 15-18 50 Rori Rountree RW 28.37,B 15-18 50 Chris Glebus RW 25.93


Ind.Medley:

G 9-10 100 Evelyn Braden ST 1:31.00,B 9-10 100 Weston Condrasky ST 1:47.06,G 11-12 100 Poppy Manning ST 1:23.69,B 11-12 100 William Preston RW 1:30.38,G 13-14 100 Abigail Schilling RW 1:18.16,B 13-14 100 Jeffery Gentry RW 1:29.35,G 15-18 100 Caroline McNairy ST 1:15.68,B 15-18 100 Ethan Pollina RW 1:09.46


Free Relay:

G 6-U 100,B 6-U 100,G 8-U 100 ST 1:47.19,B 8-U 100 ST 1:44.37,G 9-10 200 ST 2:48.13,B 9-10 200 ST 3:03.00,G 11-12 200 ST 2:41.23,B 11-12 200 RW 2:30.06,G 13-14 200 RW 2;19.40,B 13-14 200 RW 2:03.00,G 15-18 200 RW 2:14.50,B 15-18 200 RW 2:02.88


3-Event Winners:

Evelyn Braden ST, Rori Rountree RW, Lillian Wright RW, Caroline McNairy ST, Abigail Schilling RW, William Preston RW, Christopher Schilling RW, Ethan Pollina RW, Chris Glebus RW, Weston Condrasky St