Elks Lodge: 929 vs Pinetop: 507
Home pool measured in Meters
csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 EC 1:57.45, B 8-U 100 EC 2:26.43, G 9-10 200 EC 3:08.59, B 9-10 200 PT 4:01.52, G 11-12 200 EC 3:04.72, B 11-12 200 EC 2:38.56, G 13-14 200 EC 2;33.31, B 13-14 200 EC 2:26.15, G 15-18 200 EC 2:29.16, B 15-18 200 EC 2:16.93


Backstroke:

G 6-U 25 Auburn Whitehurst EC 32.87, B 6-U 25 Kaden Davis PT 39.03, G 8-U 25 Tessa Auer PT 25.97, B 8-U 25 Sebastian Upton EC 32.54, G 9-10 50 Harper Higgins EC 45.79, B 9-10 50 Collin Auer PT 44.77, G 11-12 50 Alexa Bird EC 43.98, B 11-12 50 Peyton Splawski EC 38.84, G 13-14 50 Caroline Gilliland PT 38.03, B 13-14 50 Jack Bell PT 40.69, G 15-18 50 Blake Fuquay EC 39.72, B 15-18 50 Willie Caviness EC 33.09


Freestyle:

G 6-U 25 Charley Grimsley EC 29.43, B 6-U 25 Kolton Bagley PT 43.20, G 8-U 25 Sarah Whitman PT 21.38, B 8-U 25 Lilo Seiz EC 22.39, G 9-10 100 Esme O'Neill EC 1:26.13, B 9-10 100 PJ Mandala EC 1:40.91, G 11-12 100 Disa Fortin EC 1:25.75, B 11-12 100 Peyton Splawski EC 1:13.87, G 13-14 100 Grace Drane EC 1:19.18, B 13-14 100 Brady Dole EC 1:01.51, G 15-18 100 Abigail Negin EC 1:14.32, B 15-18 100 Jake Quigley Pt 1:05.78


Breaststroke:

G 8-U 25 Naomi Ballie EC 29.12, B 8-U 25 Sebastian Upton EC 51.40, G 9-10 50 Allyn Cassell EC 47.25, B 9-10 50 Aiden Monosoff PT 1:09.38, G 11-12 50 Disa Fortin EC 49.00, B 11-12 50 Peyton Splawski EC 40.41, G 13-14 50 Grace Drane EC 41.28, B 13-14 50 Charlie Hager EC 37.78, G 15-18 50 Annie Grove EC 40.53, B 15-18 50 Willie Caviness EC 37.45


Butterfly:

G 8-U 25 Sarah Whitman PT 22.97, B 8-U 25 Lilo Seiz EC 35.00, G 9-10 50 Allyn Cassell EC 45.75, B 9-10 50 Collin Auer PT 48.56, G 11-12 50 Alexa Bird EC 46.27, B 11-12 50 Matias Christensen EC 38.18, G 13-14 50 SaraKate Lowe EC 35.01, B 13-14 50 Brady Dole EC 30.06, G 15-18 50 MaryAnn Edmonds EC 37.72, B 15-18 50 Landon McLamb EC 30.87


Freestyle:

G 8-U 50 Tessa Auer PT 49.48, B 8-U 50 Sebastian Upton EC 1:04.46, G 9-10 50 Harper Higgins EC 41.24, B 9-10 50 Mylan Eakin EC 41.56, G 11-12 50 Disa Fortin EC 36,70, B 11-12 50 Matias Christensen EC 35.74, G 13-14 50 SaraKate Lowe EC 32.64, B 13-14 50 Zach Kashubara PT, 27.29, G 15-18 50 Annie Grove EC 31.56, B 15-18 50 Will Swofford EC 30.30


Ind.Medley:

G 9-10 100 Allyn Cassell EC 1:35.47, B 9-10 100 Collin Auer PT 1:36.73, G 11-12 100 Alexa Bird EC 1:39.51, B 11-12 100 Jake Russo PT 1:08.68, G 13-14 100 Grace Drane EC 1:29.33, B 13-14 100 Kaiden Borden EC 1:29.22, G 15-18 100 MaryAnn Edmonds EC 1:20.69, B 15-18 100 Willie Caviness EC 1:12.90


Free Relay:

G 6-U 100, B 6-U 100 PT 2:53.55, G 8-U 100 EC 1:42.87, B 8-U 100 EC 1:59.53, G 9-10 200 EC 2:48.57, B 9-10 200 EC 3:15.16, G 11-12 200 EC 3:14.59, B 11-12 200 EC 2:23.71, G 13-14 200 EC 2:23.15, B 13-14 200 EC 2:11.24, G 15-18 200 EC 2:15.50, B 15-18 200 PT 2:07.35


3-Event Winners:

Grace Drane EC, Allyn Cassell EC, Alexa Bird EC, Disa Fortin EC, Collin Auer PT, Sebastian Upton EC, Peyton Splawski EC, Willie Caviness EC