Oak Ridge: 861 vs YMCA: 242 vs Starmount: xxx
Home pool measured in Meters
csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 ST 1:48.13, B 8-U 100 ST 1:51.10, G 9-10 200 OR 3:07.76, B 9-10 200 ST 3:14.14, G 11-12 200 OR 2:58.28, B 11-12 200 OR 2:51.00, G 13-14 200 OR 2:35.33, B 13-14 200 OR 2:29.01, G 15-18 200 ST 2:24.50, B 15-18 200 OR 2:16.00


Backstroke:

G 6-U 25 Lowery, Hadassah L YM 33.72, B 6-U 25 Tuma, Nathan ST 1:44.37, G 8-U 25 Braden, Evelyn ST 23.19, B 8-U 25 Lehman, Owen ST 26.87, G 9-10 50 Villaran, Makena OR 51.59, B 9-10 50 Disney, Charles ST 46.10, G 11-12 50 Stallings, Morgan OR 43.65, B 11-12 50 Mungas, Matt OR 43.68, G 13-14 50 King, Georgia ST 36.73, B 13-14 50 Chiappetta, Ethan OR 40.72, G 15-18 50 White, Alexandra ST 34.82, B 15-18 50 Mungas, Will OR 33.12


Freestyle:

G 6-U 25 Gill, Charlotte ST 28.03, B 6-U 25 Bostic, Malcolm J YM 24.71, G 8-U 25 Braden, Evelyn ST 19.71, B 8-U 25 Lennon, Landon YM 19.83, G 9-10 100 McKenzie Smith OR 1:25.00, B 9-10 100 Disney, Charles ST 1:33.37, G 11-12 100 Stallings, Morgan OR 1:25.31, B 11-12 100 Lavinder, Sam OR 1:15.47, G 13-14 100 Causey, Sydney OR 1:15.02, B 13-14 100 Siler, Zak OR 1:07.95, G 15-18 100 McNairy, Caroline ST 1:07.70, B 15-18 100 Gillispie, Jake ST 56.36


Breaststroke:

8-U 25 Kesler, Lilly James ST 26.18, B 8-U 25 Hartman, Gavin OR 30.49, G 9-10 50 Messick, Julia ST 56.47, B 9-10 50 Atkins, Tistan OR 55.45, G 11-12 50 Steele, Megan OR 48.69, B 11-12 50 Mungas, Matt OR 43.88, G 13-14 50 Williams, Jordan YM 39.72, B 13-14 50 Brown, Mark YM 34.92, G 15-18 50 McCallister, Riley OR 40.95, B 15-18 50 Aguilar, Alexis YM 42.78


Butterfly:

G 8-U 25 Kesley, Lilly James ST 25.09, B 8-U 25 Condrasky, Weston ST 23.04, G 9-10 50 McKenzie Smith OR 43.56, B 9-10 50 Smith, Carson OR 53.92, G 11-12 50 Reynolds, Makayla OR 44.48, B 11-12 50 Copple, Jacob OR 42.07, G 13-14 50 Williams, Jordan YM 34.16, B 13-14 50 Brown, Mark YM 31.52, G 15-18 50 White, Alexandra ST 33.63, B 15-18 50 Peaslee, Curtis OR 28.22


Freestyle:

G 8-U 50 Smith, Avery OR 51.31, B 8-U 50 Lennon, Landon YM 50.59, G 9-10 50 McKenzie Smith OR 38.76, B 9-10 50 Adams, Jordan ST 39.56, G 11-12 50 Stallings, Morgan OR 37.34, B 11-12 50 Lee, Justin OR 36.26, G 13-14 50 Killian, Melissa OR 34.77, B 13-14 50 Siler, Zak OR 30.48, G 15-18 50 McNairy, Caroline ST 31.00, B 15-18 50 Peaslee, Curtis OR 27.26


Ind.Medley:

G 9-10 100 Smith, Lauron OR 1:42.85, B 9-10 100 Adams, Jonathan ST 1:44.92, G 11-12 100 Thoma, Ellie OR 1:49.29, B 11-12 100 Mungas, Matt OR 1:32.01, G 13-14 100 Williams, Jordan OR 1:18.24, B 13-14 100 Brown, Mark YM 1:11.30, G 15-18 100 White, Alexandra ST 1:18.64, B 15-18 100 Gillispie, Jake ST 1:07.32


Free Relay:

G 6-U 100 ST 2:27.43, B 6-U 100 ST 2:33.15, G 8-U 100 ST 1:31.00, B 8-U 100 OR 1:47.18, G 9-10 200 OR 2:48.38, B 9-10 200 ST 3:00.36, G 11-12 200 OR 3:01.59, B 11-12 200 OR 2:28.65, G 13-14 200 OR 2:21.43, B 13-14 200 OR 2:14.47, G 15-18 200 ST 2:09.47, B 15-18 200 OR 2:02.48


3-Event Winners:

McKenzie Smith OR, White, Alexandra ST, Stallings, Morgan OR, Williams, Jordan YM, Mungas, Matt OR, Brown, Mark YM