Starmount: 590 vs Sedgefield: 201 vs Cardinal: 636
Home pool measured in meters

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 ST 1:52.90, B 8-U 100 ST 2:28.92, G 9-10 200 CR 3:07.82, B 9-10 200 ST 3:31.25, G 11-12 200 CR 2:59.72, B 11-12 200 CR 3:23.65, G 13-14 200 ST 2:26.87, B 13-14 200 ST 3:00.73, G 15-18 200 ST 2:30.60, B 15-18 200 SCC 2:14.35,


Backstroke:

G 6-U 25 Alexandra Tuma ST 33.10, B 6-U 25 George Stout ST 56.56, G 8-U 25 Evelyn Braden ST 29.96, B 8-U 25 John Cullinan CR 27.31, G 9-10 50 Sophie McM asters CR 46.25, B 9-10 50 Charles Disney ST 50.59, G 11-12 50 Georgie King ST 37.31, B 11-12 50 Myles Kraska ST 48.26, G 13-14 50 Bebe Greene ST 35.85, B 13-14 50 Carson Cox CR 40.38, G 15-1 8 50 Grace McNairy ST 39.37, B 15-18 50 Logan Shattuck CR 32.32,


Freestyle:

G 6-U 25 Alexandra Tuma ST 29.35, B 6-U 25 Nathan Tuma ST 43.56, G 8-U 25 Julia Messick ST 18.97, B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 19.60, G 9-10 100 Anna Kather ine Gill ST 1:30.75, B 9-10 100 Jonathan Adams ST 1:37.28, G 11-12 100 Ava Allred CR 1:26.84, B 11-12 100 Kane Bruton CR 1:25.44, G 13-14 100 Bebe Greene ST 1:08.25, B 13-14 100 Evan Snyder C R 1:15.94, G 15-18 100 Alexandra White ST 1:04.16, B 15-18 100 Copeland Petitfils SCC 1:05.24,


Breaststroke:

G 8-U 25 Penelope King ST 29.47, B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 28.53, G 9-10 50 Claudia Brewer SCC 53.09, B 9-10 50 Grant Davis CR 53.22, G 11-12 50 Jenna Gray CR 49.35, B 11-12 50 Cole Kalmerton CR 49.09, G 13-14 50 Caroline McNairy ST 42.65, B 13-14 50 Danny Urqhart CR 42.87, G 15-18 50 Clair Kennington SCC 43.34, B 15-18 50 Collin Kaehler S T 37.73,


Butterfly:

G 8-U 25 Julia Messick ST 26.40, B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 26.15, G 9-10 50 Sophie McMasters CR 43.81, B 9-10 50 Jonathan Adams ST 50.16, G 11-12 50 Georgie King ST 36.21, B 11-12 50 Andrew Dahlstedt ST 40.65, G 13-14 50 Grace Evans ST 36.65, B 13-14 50 Ben Dahlstedt ST 37.56, G 15-18 50 Alexandra White ST 32.84, B 15-18 50 Spencer Murray CR 30. 41,


Freestyle:

G 8-U 50 Julia Messick ST 45.47, B 8-U 50 John Cullinan CR 50.24, G 9-10 50 Whitley Yntema CR 41.47, B 9-10 50 Jonathan Adams ST 43.27, G 11-12 50 Kipl ey Hill CR 36.52, B 11-12 50 Andrew Dahlstedt ST 35.82, G 13-14 50 Bebe Greene ST 30.81, B 13-14 50 Reid Railroad Rouse CR 33.39, G 15-18 50 Alexandra White ST 29.48, B 15-18 50 Ben Smith SC C 28.50,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Sophie McMasters CR 1:42.40, B 9-10 100 Charles Disney ST 2:03.28, G 11-12 100 Georgie King ST 1:27.06, B 11-12 100 Kane Bruton CR 1:38.5 3, G 13-14 100 Caroline McNairy ST 1:24.97, B 13-14 100 Ben Dahlstedt ST 1:29.58, G 15-18 100 Rachel Abele CR 1:26.32, B 15-18 100 Spencer Murray CR 1:14.19,


Free Relay:

G 6-U 100 ST 3:11.97, B 6-U 100 ST 3:55.88, G 8-U 100 ST 1:42.50, B 8-U 100 CR 1:46.71, G 9-10 200 CR 2:50.31, B 9-10 200 ST 3:07.96, G 11-12 200 CR 2 :34.34, B 11-12 200 CR 2:37.38, G 13-14 200 ST 2:18.65, B 13-14 200 CR 1:58.72, G 15-18 200 ST 2:10.60, B 15-18 200 SCC 1:57.08,


3-Event Winners:

Georgie King ST, Alexandra White ST, Julia Messick ST, Bebe Greene ST, Sophia McMasters CR, Jonathan Adams ST, Sam Kluttz SCC