Grandover: 604 vs Greensboro Country Club: 788
Home pool measured in meters

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 GCC 1:49.43, B 8-U 100 GCC 1:4178, G 9-10 200 GCC 3:24.87, B 9-10 200 GCC 3:18.44, G 11-12 200 GCC 2:32.91, B 11-12 20 0 GCC 2:35.97, G 13-14 200 GCC 2:27.06, B 13-14 200 GCC 2:36.18, G 15-18 200 GSRC 2:43.54, B 15-18 200 GSRC 2:14.06,


Backstroke:

G 6-U 25 Margot Ramsey GCC 34.44, B 6-U 25 Mac Payonk GCC 38.56, G 8-U 25 Annie Donovan GCC 26.63, B 8-U 25 Grant Duggins GCC 19.37, G 9-10 50 Alexandra Woods GCC 47.22, B 9-10 50 Colt Osborne GSRC 47.13, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 37.72, B 11-12 50 Addison NewKirk GCC 41.31, G 13-14 50 Sklar Manning GSRC 34.59, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 34.13, G 15-18 50 Anna Sardinski GCC 34.93, B 15-18 50 Jackson Newton GSRC 34.03,


Freestyle:

G 6-U 25 Margot Ramsey GCC 24.41, B 6-U 25 John Adcox GCC 35.12, G 8-U 25 Madeline Mullen GCC 19.88, B 8-U 25 Grant Dugins GCC 16.40, G 9-10 100 Emma P yrtle GCC 1:33.16, B 9-10 100 Henry Matthews GSRC 1:28.44, G 11-12 100 Caroline Tilley GCC 1:10.81, B 11-12 100 Lucas Newton GSRC 1:18.75, G 13-14 100 Tyler Coker GCC 1:08.82, B 13-14 100 Jac k Reilly GCC 1:06.22, G 15-18 100 Hayley Salthouse GSRC 1:12.54, B 15-18 100 Jeff Jones GSRC 1:00.78,


Breaststroke:

G 8-U 25 Kyla Denton GSRC 32.63, B 8-U 25 Cale Coker GCC 26.50, G 9-10 50 London Coley GCC 54.12, B 9-10 50 Scott Ramsey GCC 53.87, G 11-12 50 Sienn a Coker GCC 40.78, B 11-12 50 Davis Mohorn GCC 40.97, G 13-14 50 Tyler Coker GCC 41.25, B 13-14 50 Cooper Jones GSRC 38.93, G 15-18 50 Abigail Salthouse GSRC 46.56, B 15-18 50 Thomas Stewart GCC 36.93,


Butterfly:

G 8-U 25 Madeline Mullen GCC 21.07, B 8-U 25 Landon Duggins GCC 25.41, G 9-10 50 Alexandra Woods GCC 49.47, B 9-10 50 Colt Osborne GSRC 45.03, G 11-12 50 Sienna Coker GCC 37.90, B 11-12 50 Freddy Ortmann GCC 38.97, G 13-14 50 Skylar Manning GSRC 33.31, B 13-14 50 Jack Reilly GCC 30.90, G 15-18 50 Anna Sardinzki GCC 32.53, B 15-18 50 Jackson Ne wton GSRC 29.81,


Freestyle:

G 8-U 50 Madeline Mullen GCC 48.88, B 8-U 50 Grant Duggins GCC 36.91, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 42.21, B 9-10 50 Henry Matthews GSRC 38.71, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 31.50, B 11-12 50 Davis Mohorn GCC 33.65, G 13-14 50 Caroline Cross GCC 31.65, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 27.28, G 15-18 50 Anna Sardinski GCC 30.31, B 15-18 50 Branch B obbitt GCC 27.79,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Isley Ortmann GCC 1:56.22, B 9-10 100 Colt Osborne GSRC 1:41.62, G 11-12 100 Sienna Coker GCC 1:23.41, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:21. 97, G 13-14 100 Caroline Cross GCC 1:16.54, B 13-14 100 Jack Reilly GCC 1:08.82, G 15-18 100 Abigail Salthouse GSRC 1:23.30, B 15-18 100 Aaron Newman GSRC 1:13.16,


Free Relay:

G 6-U 100 GCC 2:15.87, B 6-U 100 GCC 2:52.00, G 8-U 100 GCC 1:32.15, B 8-U 100 GCC 1:20.38, G 9-10 200 GCC 3:01.34, B 9-10 200 GSRC 2:44.53, G 11-12 2 00 GCC 2:14.47, B 11-12 200 GCC 2:21.53, G 13-14 200 GCC 2:14.50, B 13-14 200 GCC 2:10.10, G 15-18 200 GSRC 2:26.34, B 15-18 200 GSRC 1:56.19,


3-Event Winners:

Madeline Mullen GCC, Caroline Tilley GCC, Anna Sardinski GCC, Sienna Coker GCC, Grant Duggins GCC, Colt Osborne GSRC, Jack Reilly GCC, Davis Moho rn GCC