Sedgefield: 361 vs YMCA: 505
Home pool measured in yards

csalabs View


Medley Relay:

G 11-12 200 YM 2:56.13, B 11-12 200 YM 2:53.58, G 13-14 200 YM 2:29.23 , G 15-18 200 YM 2:25.14, B 15-18 200 SCC 2:17.77,


Backstroke:

G 6-U 25 Grace McGinniss YM 39.41, B 6-U 25 Malcolm Bostic YM 34.37, G 8-U 25 Holden Brewer SCC 35.53, B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 24.01, G 9-10 50 Ashley Smith SCC 1:01.51, B 9-10 50 Cassius Bostic YM 46.97, G 11-12 50 Laraya Bostic YM 43.27, B 11-12 50 Brennen Basil SCC 50.84, G 13-14 50 Callan Basil SCC 37.86, B 13-14 50 Alex Rodriguez YM 30.17, G 15-18 50 Kloe Reid YM 35.31, B 15-18 50 John Cody Petitfils SCC 32.06,


Freestyle:

G 6-U 25 Grace McGinniss YM 50.11, B 6-U 25 Malcolm Bostic YM 32.93, G 8-U 25 Holden Brewer SCC 33.36, B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 18.16, G 9-10 100 Londyn Waters YM 1:34.86, B 9-10 100 Wyatt Dodds YM 1:34.26, G 11-12 100 Jordan Williams YM 1:01.32, B 11-12 100 Kyler Grant Morris YM 1:27.57, G 13-14 100 Anna Lewis YM 1:12.57, B 13-14 100 Alex Rodriguez YM 1:00.25, G 15-18 100 Katelyn Johnson YM 1:10.17, B 15-18 100 Ben Smith SCC 1:00.23,


Breaststroke:

G 8-U 25 Holden Brewer SCC 34.84, B 8-U 25 Davis Dodds YM 30.85, G 9-10 50 Claudia Brewer SCC 51.65, B 9-10 50 Wyatt Dodds YM 53.20, G 11-12 50 Jordan Williams YM 36.12, B 11-12 50 Mark Brown YM 35.26, G 13-14 50 Anna Lewis YM 39.48 , G 15-18 50 Claire Kennington SCC 38.82, B 15-18 50 Ben Smith SCC 35.76,


Butterfly:

B 8-U 25 Sam Kluttz SCC 26.57 , G 11-12 50 Jordan Williams YM 31.06, B 11-12 50 Mark Brown YM 32.01, G 13-14 50 Caroline Gregory SCC 41.48 , G 15-18 50 Katelyn Johnson YM 34.82, B 15-18 50 Copeland Petitfils SCC 30.27,


Freestyle:

B 8-U 50 Davis Dodds YM 57.11, G 9-10 50 Ashley Smith SCC 44.51, B 9-10 50 Jamari Savage YM 41.03, G 11-12 50 Gaby Pierre YM 40.43, B 11-12 50 Kyler Grant Morris YM 39.09, G 13-14 50 Madison Gollehon SCC 34.66 , G 15-18 50 Claire Kennington SCC 29.74, B 15-18 50 Ben Smith SCC 26.73,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Londyn Waters YM 1:48.76 , G 11-12 100 Laraya Bostic YM 1:41.79, B 11-12 100 Mark Brown YM 1:11.26, G 13-14 100 Anna Lewis YM 1:19.48, B 13-14 100 Alex Rodriguez YM 1:10.21, G 15-18 100 Claire Kennington SCC 1:20.16, B 15-18 100 John Cody Petitfils SCC 1:18.01,


Free Relay:

B 8-U 100 YM 2:46.51, G 9-10 200 SCC 4:04.45, B 9-10 200 YM 3:29.63, G 11-12 200 YM 2:40.75, B 11-12 200 YM 2:39.02, G 13-14 200 YM 2:17.82 , G 15-18 200 YM 2:08.66, B 15-18 200 SCC 1:58.75,


3-Event Winners:

Sam Kluttz SCC, Holden Brewer SCC, Ben Smith SCC, Claire Kennington SCC, Jordan Williams YM, Mark Brown YM, Anna Lewis YM, Alex Rodriguez YM