Greensboro Country Club: 787 vs Greensboro Elks: 650
Home pool measured in meters

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 ELK 2:14:25, B 8-U 100 GCC 1:38:34, G 9-10 200 ELK 3:23:12, B 9-10 200 GCC 3:16:19, G 11-12 200 GCC 2:32:50, B 11-12 200 GCC 2:45:59, G 13-14 200 GCC 2:29:31, B 13-14 200 GCC 2:19:50, G 15-18 200 ELK 2:26:53, B 15-18 200 ELK 2:15:91,


Backstroke:

G 6-U 25 Margot Ramsey GCC 29.94, B 6-U 25 Percy Worth GCC 40.29, G 8-U 25 Annie Donovan GCC 26.87, B 8-U 25 Grant Duggins GCC 19.31, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 49.75, B 9-10 50 Gray Tilley GCC 54.34, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 36.29, B 11-12 50 Akex Jones GCC 42.12, G 13-14 50 SaraKate Lowe ELK 41.22, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 31.48, G 15-18 50 Anna Sardzinski GCC 34.77, B 15-18 50 Willie Caviness ELK 34.07,


Freestyle:

G 6-U 25 Margot Ramsey GCC 25.43, B 6-U 25 Mac Payonk GCC 33.06, G 8-U 25 Annie Donovan GCC 23.00, B 8-U 25 Grant Duggins GCC 17.63, G 9-10 100 Allyn Cassell ELK 1:37:90, B 9-10 100 Mason Duggins GCC 1:20:60, G 11-12 100 Caroline Tilley GCC 1:08:82, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:11:75, G 13-14 100 Carline Cross GCC 1:03:78, B 13-14 100 Kieran Mohorn GCC 1:01:41, G 15-18 100 Eliza Gesse GCC 1:05:13, B 15-18 100 Branch Bobbitt GCC 1:02:29,


Breaststroke:

G 8-U 25 Madeline Mullin GCC 29:05, B 8-U 25 Cale Coker GCC 27:41, G 9-10 50 Disa Fortin ELK 52:34, B 9-10 50 Sal Strafaci ELK 56.94, G 11-12 50 Sienna Coker GCC 39.87, B 11-12 50 Davis Mohorn GCC 41.31, G 13-14 50 Tyler Coker GCC 41.22, B 13-14 50 Brady Dole ELK 38.44, G 15-18 50 Eliza Gesse GCC 36.57, B 15-18 50 Branden Hager ELK 36.72,


Butterfly:

G 8-U 25 Madeline Mullin GCC 21.59, B 8-U 25 Liam Mohorn GCC 26.91, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 50.10, B 9-10 50 Fitz Worth GCC 53.35, G 11-12 50 Sienna Coker GCC 39.30, B 11-12 50 Alex Jones GCC 43.47, G 13-14 50 Caroline Cross GCC 32.25, B 13-14 50 Jack Reilly GCC 31.53, G 15-18 50 Anna Sardzinski GCC 33.12, B 15-18 50 Branch Bobbitt GCC 30.74,


Freestyle:

G 8-U 50 Madeline Mullin GCC 48.89, B 8-U 50 Grant Duggins GCC 37.76, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 42.27, B 9-10 50 Mason Duggins GCC 34.37, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 30.56, B 11-12 50 Addison Newkirk GCC 36.12, G 13-14 50 Sadie Blake ELK 34.54, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 27.95, G 15-18 50 anna Sardzunski GCC 30.63, B 15-18 50 Branch Bobbitt GCC 27.90,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Allyn Cassell ELK 1:51:56, B 9-10 100 Mason Duggins GCC 1:37:06, G 11-12 100 Sienna Coker GCC 1:23:56, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:23:28, G 13-14 100 Caroline Cross GCC 1:17:56, B 13-14 100 Jack Reilly GCC 1:11:78, G 15-18 100 Eliza Gesse GCC 1:15:41, B 15-18 100 Branden Hager ELK 1:20:50,


Free Relay:

G 8-U 100 GCC 1:39:07, B 8-U 100 GCC 1:23:32, G 9-10 200 ELK 2:59:69, B 9-10 200 GCC 2:46:42, G 11-12 200 GCC 2:16:18, B 11-12 200 GCC 2:30:12, G 13-14 200 GCC 2:14:41, B 13-14 200 GCC 2:06:06, G 15-18 200 ELK 2:15:25, B 15-18 200 ELK 2:00:42,


3-Event Winners:

Caroline Tilley GCC, Caroline Cross GCC, Emma Pyrtle GCC, Anna Sardzinski GCC, Madeline Mullen GCC, Eliza Gesse GCC, Sienna Coker GCC, Kieran Mohorn GCC, Davis Mohorn GCC, Mason Duggins GCC, Grant Duggins GCC, Branch Bobbit GCC