GCC: 805 vs Adams Farm: 525
Home pool measured in meters

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 GCC 1:49.98, B 8-U 100 GCC 1:34.06, G 9-10 200 GCC 3:12.36, B 9-10 200 GCC 3:53.39, G 11-12 200 GCC 2:36.76, B 11-12 200 GCC 2:51.64, G 13-14 200 GCC 2:20.71, B 13-14 200 GCC 2:24.03, G 15-18 200 AF 2:14.40, B 15-18 200 GCC 2:12.28,


Backstroke:

G 6-U 25 Annie Donovan GCC 31.00, B 6-U 25 Asher Stroud GCC 32.92, G 8-U 25 Ansley Bode GCC 26.83, B 8-U 25 Grant Duggins GCC 21.57, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 49.78, B 9-10 50 John Stroud GCC 50.41, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 38.81, B 11-12 50 Patrick Barr AF 45.62, G 13-14 50 Sarah Crump AF 35.05, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 34.50, G 15-18 50 Lucy Pearce GCC 31.26, B 15-18 50 Andrew Taylor GCC 32.25,


Freestyle:

G 6-U 25 Annie Donovan GCC 27.88, B 6-U 25 John Woods GCC 28.13, G 8-U 25 Isley Ortmann GCC 19.30, B 8-U 25 Mason Duggans GCC 16.37, G 9-10 100 Elsa Worth GCC 1:26.09, B 9-10 100 Luke Golinski AF 1:25.70, G 11-12 100 Caroline Tilley GCC 1:15.57, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:14.93, G 13-14 100 Eliza Gesse GCC 1:04.26, B 13-14 100 Jack Reilly GCC 1:04.48, G 15-18 100 Meredith McGill AF 1:03.37, B 15-18 100 Branch Bobbit GCC 1:02.11,


Breaststroke:

G 8-U 25 Isley Ortmann GCC 26.14, B 8-U 25 Scott Ramsey GCC 27.77, G 9-10 50 Lexi Coker GCC 48.88, B 9-10 50 Buck Duggins GCC 52.01, G 11-12 50 Solveig Andersen GCC 41.71, B 11-12 50 Davis Mohorn GCC 43.15, G 13-14 50 Eliza Gesse GCC 37.59, B 13-14 50 Robert Tars AF 35.54, G 15-18 50 Kailey Griggs AF 38.63, B 15-18 50 Andrew Taylor GCC 36.42,


Butterfly:

G 8-U 25 Maddie Fariole AF 27.88, B 8-U 25 Fitz Worth GCC 23.98, G 9-10 50 Elsa Worth GCC 49.54, B 9-10 50 Peter Gregory GCC 1:20.44, G 11-12 50 Sienna Coker GCC 40.36, B 11-12 50 Patrick Barr AF 43.21, G 13-14 50 Caroline Cross GCC 31.89, B 13-14 50 Robert Tars AF 30.85, G 15-18 50 Lucy Pearce GCC 30.55, B 15-18 50 Andrew Taylor GCC 29.16,


Freestyle:

G 8-U 50 Isley Ortmann GCC 44.74, B 8-U 50 Mason Duggins GCC 39.21, G 9-10 50 Lexi Coker GCC 38.08, B 9-10 50 Buck Duggins GCC 46.94, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 33.41, B 11-12 50 Robert Michel GCC 34.43, G 13-14 50 Eliza Gesse GCC 29.77, B 13-14 50 Robert Tars AF 27.23, G 15-18 50 Meredith McGill AF 28.90, B 15-18 50 Henrik Anderson GCC 27.63,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Lexi Coker GCC 1:37.71, B 9-10 100 Luke Golinski AF 1:41.85, G 11-12 100 Sienna Coker GCC 1:27.02, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:29.19, G 13-14 100 Caroline Cross GCC 1:17.45, B 13-14 100 Jack Reilly GCC 1:15.52, G 15-18 100 Lucy Pearce GCC 1:10.19, B 15-18 100 Henrik Andersen GCC 1:15.80,


Free Relay:

G 6-U 100 GCC 2:00.10, B 6-U 100 GCC 2:12.89, G 8-U 100 GCC 1:37.90, B 8-U 100 GCC 1:16.61, G 9-10 200 GCC 2:45.96, B 9-10 200 GCC 3:16.44, G 11-12 200 GCC 2:20.29, B 11-12 200 GCC 2:25.14, G 13-14 200 GCC 2:05.00, B 13-14 200 GCC 2:12.03, G 15-18 200 AF 1:56.43, B 15-18 200 GCC 1:53.90,


3-Event Winners:

Patrick Barr AF, Lexi Coker GCC, Eliza Gesse GCC, Davis Mohorn GCC, Isley Ortmann GCC, Lucy Pearce GCC, Roberts Tars AF, Andrew Taylor GCC, Caroliine Tilley GCC