GCC: 798 vs Ridgewood: 624
Home pool measured in meters

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 GCC 2:01.93, B 8-U 100 GCC 1:38.19, G 9-10 200 GCC 3:08.01, B 9-10 200 RW 3:21.56, G 11-12 200 GCC 2:36.60, B 11-12 200 GCC 2:39.08, G 13-14 200 GCC 2:29.70, B 13-14 200 GCC 2:27.98, G 15-18 200 RW 2:17.73, B 15-18 200 GCC 2:16.69,


Backstroke:

G 6-U 25 Annie Donovan GCC 29.03, B 6-U 25 Alexander Preston RW 32.11, G 8-U 25 Ansley Bode GCC 26.24, B 8-U 25 Grant Duggins GCC 21.01, G 9-10 50 Emma Pyrtle GCC 49.89, B 9-10 50 John Stroud GCC 49.36, G 11-12 50 Rori Rountree RW 39.08, B 11-12 50 Alex Jones GCC 43.41, G 13-14 50 Lauren Ryall RW 42.32, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 33.83, G 15-18 50 Lucy Pearce GCC 31.87, B 15-18 50 Andrew Taylor GCC 29.76,


Freestyle:

G 6-U 25 Annie Donovan GCC 28.21, B 6-U 25 Alexander Preston GCC 27.48, G 8-U 25 Lillian Wright RW 18.69, B 8-U 25 Mason Duggins GCC 16.32, G 9-10 100 Elsa Worth GCC 1:25.76, B 9-10 100 Christopher Schilling RW 1:19.36, G 11-12 100 Caroline Tilley GCC 1:15.02, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:14.18, G 13-14 100 Eliza Gesse GCC 1:03.89, B 13-14 100 Kieran Mohorn GCC 1:04.60, G 15-18 100 Rebecca Glebus RW 1:06.24, B 15-18 100 Branch Bobbitt GCC 1:02.93,


Breaststroke:

G 8-U 25 London Coley GCC 27.33, B 8-U 25 Gray Tilley GCC 27.35, G 9-10 50 Lexi Coker GCC 48.92, B 9-10 50 Buck Duggins GCC 54.20, G 11-12 50 Solveig Anderson GCC 41.07, B 11-12 50 Davis Mohorn GCC 42.67, G 13-14 50 Eliza Gesse GCC 37.05, B 13-14 50 Ethan Pollina RW 41.17, G 15-18 50 Anna Vancil RW 39.40, B 15-18 50 Henrik Anderson GCC 40.28,


Butterfly:

G 8-U 25 Lillian Wright RW 24.92, B 8-U 25 Fitz Worth GCC 21.17, G 9-10 50 Elsa Worth GCC 48.30, B 9-10 50 Christopher Schilling RW 43.08, G 11-12 50 Sienna Coker GCC 39.98, B 11-12 50 Freddy Ortmann GCC 41.87, G 13-14 50 Caroline Cross GCC 32.54, B 13-14 50 Jack Reilly GCC 33.10, G 15-18 50 Lucy Pearce GCC 31.23, B 15-18 50 Andrew Taylor GCC 27.78,


Freestyle:

G 8-U 50 Ansley Bode GCC 58.08, B 8-U 50 Mason Duggins GCC 37.93, G 9-10 50 Lexi Coker GCC 38.29, B 9-10 50 Timothy Gaylor RW 36.88, G 11-12 50 Caroline Tilley GCC 33.53, B 11-12 50 Roman Garofola RW 35.31, G 13-14 50 Eliza Gesse GCC 31.61, B 13-14 50 Kieran Mohorn GCC 29.48, G 15-18 50 Rebecca Glebus RW 30.38, B 15-18 50 Branch Bobbitt GCC 27.92,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Lexi Coker GCC 1:38.68, B 9-10 100 Christopher Schilling RW 1:31.82, G 11-12 100 Sienna Coker GCC 1:27.37, B 11-12 100 Davis Mohorn GCC 1:25.19, G 13-14 100 Caroline Cross GCC 1:17.37, B 13-14 100 Jack Reilly GCC 1:16.53, G 15-18 100 Lucy Pearce GCC 1:15.15, B 15-18 100 Andrew Taylor GCC 105:79,


Free Relay:

G 6-U 100 GCC 2:14.02, B 6-U 100 GCC 2:12.52, G 8-U 100 RW 1:41.68, B 8-U 100 GCC 1:19.97, G 9-10 200 GCC 2:44.97, B 9-10 200 RW 2:51.75, G 11-12 200 GCC 2:19.92, B 11-12 200 GCC 2:17.74, G 13-14 200 GCC 2:11.98, B 13-14 200 RW 2:13.91, G 15-18 200 RW 2:04.39, B 15-18 200 GCC 1:54.65,


3-Event Winners:

Christopher Schilling RW, Davis Mohorn GCC, Eliza Gesse GCC, Kieran Mohorn GCC, Lucy Pearce GCC, Andrew Taylor GCC