Pinetop: 807 vs YMCA: 420
Home pool measured in yards,

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 PT 1:49.27, B 8-U 100 PT 2:04.66, G 9-10 200 PT 3:14.01, B 9-10 200 PT 3:36.26, G 11-12 200 PT 2:41.10, G 13-14 200 YM 2:19.76, B 13-14 200 YM 2:15.91, G 15-18 200 PT 2:24.14, B 15-18 200 PT 2:15.34,


Backstroke:

G 6-U 25 Eden Wehe PT 28.29, B 6-U 25 Will Damore PT 55.67, G 8-U 25 Lilly Ollis PT 23.79, B 8-U 25 Isaiah Wehe PT 21.39, G 9-10 50 London Haberer PT 49.13, B 9-10 50 Nicholas Kashubara PT 45.57, G 11-12 50 Jadie Ruth Wehe PT 39.87, B 11-12 50 Mark Brown YM 37.60, G 13-14 50 Kylie Bagley PT 40.81, B 13-14 50 Alex Rodriguez YM 33.53, G 15-18 50 Kennedy Reid YM 34.00, B 15-18 50 Jason Parko PT 36.60,


Freestyle:

G 6-U 25 Eden Wehe PT 22.15, B 6-U 25 Will Damore PT 39.62, G 8-U 25 Lilly Ollis PT 21.03, B 8-U 25 Collin Auer PT 17.56, G 9-10 100 Savannah Doyle PT 1:31.60, B 9-10 100 Nicholas Kashubara PT 1:28.48, G 11-12 100 Jordan Williams YM 1:07.63, B 11-12 100 Charlie Potts PT 1:21.71, G 13-14 100 Omega Pinnix YM 1:05.51, B 13-14 100 John Sharp PT 1:07.95, G 15-18 100 Celeste Morris YM 1:06.26, B 15-18 100 Jake Quigley PT 1:06.11,


Breaststroke:

G 8-U 25 Eden Wehe PT 30.86, B 8-U 25 Collin Auer PT 23.61, G 9-10 50 Naomi Wehe PT 42.16, B 9-10 50 Conner Collicutt PT 1:11.84, G 11-12 50 Jordan Williams YM 37.81, B 11-12 50 Bill Clark PT 50.60, G 13-14 50 Emily Frick PT 39.03, B 13-14 50 Alex Miroshnichenko YM 35.73, G 15-18 50 Virginia Gilliland PT 35.71, B 15-18 50 Damon Chrismon PT 40.18,


Butterfly:

G 8-U 25 Ella Michael PT 27.99, B 8-U 25 Collin Auer PT 21.47, G 9-10 50 Naomi Wehe PT 42.54, B 9-10 50 Jake Russo PT 59.45, G 11-12 50 Jaclyn Russo YM 47.09, B 11-12 50 Mark Brown YM 36.97, G 13-14 50 Omega Pinnix YM 30.60, B 13-14 50 Alex Miroshnichenko YM 29.83, G 15-18 50 Virginia Gilliland PT 30.81, B 15-18 50 Jake Quigley PT 30.52,


Freestyle:

G 8-U 50 Ella Michael PT 52.86, B 8-U 50 James Lewis YM 50.88, G 9-10 50 Savannah Doyle YM 39.24, B 9-10 50 Nicholas Kashubara PT 39.07, G 11-12 50 Anna Lewis YM 32.33, B 11-12 50 Jack Auer PT 32.04, G 13-14 50 Omega Pinnix YM 29.37, B 13-14 50 Joe Causey PT 28.34, G 15-18 50 Celeste Morris YM 30.82, B 15-18 50 Jason Parko PT 27.75,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Naomi Wehe PT 1:26.65, B 9-10 100 Kyler Grant Morris YM 1:49.55, G 11-12 100 Jordan Williams YM 1:14.58, B 11-12 100 Charlie Potts PT 1:28.58, G 13-14 100 Katelyn Johnson YM 1:17.77, B 13-14 100 Alex Miroshnichenko YM 1:09.94, G 15-18 100 Virginia Gilliland PT 1:12.02,


Free Relay:

G 8-U 100 PT 1:35.03, B 8-U 100 PT 1:36.27, G 9-10 200 PT 2:58.09, B 9-10 200 PT 3:03.99, G 11-12 200 PT 2:24.42, B 11-12 200 PT 2:32.77, G 13-14 200 YM 2:04.60, B 13-14 200 YM 2:02.67, G 15-18 200 PT 2:12.27, B 15-18 200 PT 2:04.40,


3-Event Winners:

Virginia Gilliland PT, Omega Pinnix YM, Naomi Wehe PT, Jordan Williams YM, Collin Auer PT, Nicholas Kashubara PT, Alex Miroshnichencko YM