Pinetop: 719 vs Sedgefield: 319
Home pool measured in yards,

csalabs View


Medley Relay:

G 8-U 100 pt dq, B 8-U 100 PT 1:42:64, G 9-10 200 PT 3:10:12, B 9-10 200 PT 3:40:95, G 11-12 200 PT 2:37:96, B 11-12 200 PT 2:40:26, G 13-14 200 PT 2:22:77, B 13-14 200 PT 2:32:58, G 15-18 200 PT 2:24:61, B 15-18 200 SCC 2:05:86,


Backstroke:

G 6-U 25 Tessa Auer PT 41:65, B 6-U 25 Will Damore PT 58:47, G 8-U 25 Lilly Ollis PT 22:41, B 8-U 25 Collin Auer PT 22:61, G 9-10 50 Ellie Thoma PT 48:25, B 9-10 50 Nicholas Kashubara PT 51:19, G 11-12 50 Jadie Ruth Wehe PT 38:56, B 11-12 50 Liam McCarthy PT 38:28, G 13-14 50 Allie George PT 36:69, B 13-14 50 Reichen Storey SCC 39:99, G 15-18 50 Emma Butler PT 38:20, B 15-18 50 John COdy Petitfils SCC 31:60,,,


Freestyle:

G 6-U 25 Tessa Auer PT 31:15, B 6-U 25 No swimmers, G 8-U 25 Lilly Ollis PT 20:05, B 8-U 25 Isaiah Wehe PT 17:91, G 9-10 100 Josslyn Hizer PT 1:42:69, B 9-10 100 Jaxson Kemp PT 1:36:53, G 11-12 100 Caroline Gilliland PT 1:17:35, B 11-12 100 Jack Auer PT 1:33:56, G 13-14 100 Macie Burcham SCC 1:13:46, B 13-14 100 Micah Ollis PT 1:07:05, G 15-18 100 Emma Butler PT 1:22:39, B 15-18 100 Ben Smith SCC 59:34,


Breaststroke:

G 8-U 25 Chrisette Tesseneer PT 31:92, B 8-U 25 Isaiah Wehe PT 23:65, G 9-10 50 Naomi Wehe PT 41:75, B 9-10 50 Isaac Hoots PT 1:06:65, G 11-12 50 Merritt Brewer SCC 49:29, B 11-12 50 Liam McCarthy PT 43:64, G 13-14 50 Emily Frick PT 38:81, B 13-14 50 John Gilbert Storey SCC 37:48, G 15-18 50 Virginia Gilliland PT 34:88, B 15-18 50 John Cody Petitfils SCC 35:99,


Butterfly:

G 8-U 25 Ella Michael PT 26:83, B 8-U 25 Isaiah Wehe PT 22:20, G 9-10 50 Naomi Wehe PT 41:93, B 9-10 50 Jaxson Kemp PT DQ, G 11-12 50 Eliza Ofsanko SCC 36:38, B 11-12 50 Liam McCarthy PT 36:25, G 13-14 50 Allie George PT 36:52, B 13-14 50 Joe Causey PT 31:27, G 15-18 50 Virginia Gilliland PT 31:67, B 15-18 50 Copeland Petitfils SCC 28:92,


Freestyle:

G 8-U 50 Ella Michael PT 58:51, B 8-U 50 Sam Kluttz SCC 52:82, G 9-10 50 Ellie Thoma PT 43:45, B 9-10 50 Nicholas Kashubara PT 44:62, G 11-12 50 Eliza Ofsanko SCC 34:64, B 11-12 50 Jack Auer PT 39:81, G 13-14 50 Kylie Bagley PT 32:43, B 13-14 50 John GIlbert STorey SCC 32:08, G 15-18 50 Danielle Kramer PT 34:99, B 15-18 50 Ben Smith SCC 26:40,


Ind.Medley:

G 9-10 100 Naomi Wehe PT 1:32:06, B 9-10 100 no swimmers, G 11-12 100 Caroline Gilliland PT 1:24:74, B 11-12 100 Charlie Potts PT 1:32:54, G 13-14 100 Emily Frick PT 1:23:89, B 13-14 100 Joe Causey PT 1:17:27, G 15-18 100 Virginia Gilliland PT 1:08:46, B 15-18 100 John Cody Petitfils SCC 1:15:03,


Free Relay:

G 6-U 100 no swimmers 0, B 6-U 100 no swimmers 0, G 8-U 100 PT 1:48:40, B 8-U 100 PT 2:12:80, G 9-10 200 PT 2:58:98, B 9-10 200 PT 3:07:44, G 11-12 200 PT 2:19:80, B 11-12 200 PT 2:20:67, G 13-14 200 PT 2:10:25, B 13-14 200 PT 2:22:54, G 15-18 200 PT 2:16:52, B 15-18 200 SCC 1:55:35,


3-Event Winners:

Virginia Gilliland PT, Liam McCarthy PT, Naomi Wehe PT, John Cody Petifils SCC